Články

Představujeme Vám nový model Meiigoo S8

Představujeme Vám nový model Meiigoo S8, který svým provedením nadchne každého uživatele. Na přední straně telefonu si nelze nevšimnout displeje o rozměrech 6,1“, který je dále vybaven 3D zaobleným sklem (akcelerace: ARM Mali-T860 MP2) o širokoúhlých rozměrech 18:9.

Oukitel K10000 Max je dlouhodobá výdrž baterie

Jak již název napovídá, hlavní předností modelu Oukitel K10000 Max je dlouhodobá výdrž baterie. Oproti svým konkurentům zvládne i náročnější operace a nemusí se tak dennodenně nabíjet.

Vernee Mix 2 - Celoskleněný design

Svým designem si Vernee Mix 2 zamilujete na první pohled, na ten druhý jeho poměrem výkonu a ceny.

Oukitel K8000 - Extrémní výdrž baterie

Představujeme Vám nového experta na extrémní výdrž baterie - Oukitel K8000. Stabilní dlouhodobý výkon, který míří pouze za jedním cílem – zaujmout na trhu nejvyšší pozici v žebříčku modelů s nejdelší výdrží na jedno nabití.

Doogee BL 5000: Nadupaná baterie s luxusním vzhledem

Původně španělská společnost Doogee s obrovskou čínskou investicí založila své výrobní jednotky v Číně a soutěží s dalšími čínskými výrobci smartphonů s cenově dostupnými a vyváženými smartphony. Vzhledem k tomu, že požadavky uživatelů smartphonů rostou každým dnem, není divu, že se čínští výrobci pokoušejí vydávat stále nové své vlajkové lodě a snažit se přilákat uživatele.

Oukitel K3: Extrémně stylový smartphone se čtyřmi kamerami

Čínský výrobce Oukitel je připraven prozkoumat trh s dalším smartphonem Oukitel K3. Jak určitě víte, Oukitel je léty osvědčená firma na výrobu smartphonů, která má za sebou celou řadu perfektních modelů a teď představuje dalšího člena svého týmu, Oukitel K3.

UMIdigi Crystal: První bezrámečkový klenot od UMIdigi

Ruku na srdce – kdo by neměl rád úžasný design bezrámečkových dislejů? Po šílenství, které se rozpoutalo po vydání Xiaomi Mi Mix se každý čínský výrobce smartphonů pokouší do své stáje přinést nějaký ten model, který by se pyšnil absencí rámečků, nebo alespoň jejich minimalizováním.

Bluboo S8: Čínský Samsung S8 za pětinovou cenou v prodeji

V naší redakci se stává poměrně často, že se nějakému tomu novému modelu z Číny zasmějeme. Většinou je to ovšem způsobeno designem, nebo technickými parametry.

Xiaomi Mi5X: Virtuální asistent s optickým ZOOMem

Prakticky není dne, nebo alespoň týdne, kdy by některý z čínských výrobců neohlásil nějakou novinku, většinou vyhlašovanou jako "vlajkovou". Někdy se telefony povedou více, jindy méně, ale když ohlásí vydání nového telefonu čínská značka Xiaomi, je z toho v drtivé většině poprask.

Ulefone T1: Čínská formule s globálním LTE

Už jste si zvykli, že vás den co den zásobujeme novinkami na čínském trhu telefonů. Někdy se nové telefony povedou více, někdy méně a někdy kvůli úspoře musí výrobce sáhnout k nějakému tomu šetření. Co se nám ovšem chystá představit čínský výrobce Ulefone v podobě jeho novinky Ulefone T1, to mi hlava nebere.

Nomu S30: Rambův nejlepší kamarád s obří baterií

Ze záplavy telefonů, mířící trendovým směrem, tj. úzký tvar a super display, sem tam vynikne nějaký ten speciál. A dnes se nám dostal do ruky speciál, který je jak dělaný Rambovi na jeho dobrodružné cestě za záchranou v divočině – bez větších problémů totiž odolává nárazům, prachu, extrémním teplotám, vibracím a když ho necháte ležet 2 hodiny ve vodě, bude si ještě vesele pískat.

Xiaomi Redmi 5 / Note 5: Za málo peněz diskotéka

Asi není mezi zastánci čínských telefonů člověk, který by neznal smartphony Xiaomi řady Redmi, které patří k nejprodávanějším modelům vůbec díky skvělému poměru ceny k výbavě. Proto se velmi těšíme na nadcházející generaci telefonů Redmi a Redmi Note, která už je pátá v pořadí. Je pravdou, že toho zatím moc nevíme o jejich výbavě, ale vzhledem k některým uniklým informacím se můžeme podívat, jak bude asi nová generace vypadat.

Umidigi C Note 2: Upravený Android a dvoudenní baterie

Vždycky, když se mi do ruky dostal jakýkoliv kousek od Umidigi, těšil jsem se na jejich upravený Android, který byl v podstatě čistý Android, odproštěný od nesmyslných aplikací a s přidanými drobnostmi. Umidigi C Note 2 má ale vlastní operační systém UMi OS a popravdě řešeno, nejsem velkým zastáncem vlastních OS menších firem, když si pomyslím, kolik vývoje a peněz stojí za klasickým Google Androidem v porovnání s UMi OS.

Oukitel U22: První světový smartphone se 4 foťáky za hubičku

Čínský výrobce smartphonů Oukitel je znám svým zaměřením na vybočení ze standardní řady a přitom zachování velmi příznivých cen. Nejinak je tomu i u jeho nejnovějšího modelu Oukitel U22, který disponuje hned 4 fotoaparáty! Kromě toho disponuje i některými dalšími výkonnostními vlastnostmi, které je třeba zmínit, především jeho cena okolo 1.500 Kč.

Blackview BV8000 Pro: Nejlépe vybavený odolný telefon na světě!

Řada odolných telefonů Blackview byla vždy řazena mezi nejlepší smartphony tohoto typu s přiměřenou cenou a dobrými schopnostmi odolnosti vůči vnějším vlivům. Předchozí model BV7000 Pro byl nejtenčím odolným telefonem na světě. Nyní přišel čas, aby žezlo převzala nová generace, a tak přichází Blackview BV8000 Pro.
Novinky