Blackview BV8000 Pro: Nejlépe vybavený odolný telefon na světě!

| | Zdroj: Blackview

Řada odolných telefonů Blackview byla vždy řazena mezi nejlepší smartphony tohoto typu s přiměřenou cenou a dobrými schopnostmi odolnosti vůči vnějším vlivům. Předchozí model BV7000 Pro byl nejtenčím odolným telefonem na světě. Nyní přišel čas, aby žezlo převzala nová generace, a tak přichází Blackview BV8000 Pro.

Blackview BV8000 Pro
Společnost Blackview v Praze oficiálně představila svůj nejnovější model do řady odolných telefonů Blackview BV8000 Pro, který je v současnosti považován za "nejlépe vybavený odolný telefon na světě". Už jeho technické parametry jsou dechberoucí – srdcem tohoto telefonu je MT6757 octa-core SoC, vybavený 6GB RAM a 64GB interního úložiště. Pozadu nezůstává ani 5 "FHD display s Gorilla Glass 3. Fotografy pak určitě potěší zadní kamera 16MP Samsung S5K3P3 s PDAF i 8MP přední fotoaparát Samsung 4H8 a snímač otisků prstů. Kromě toho telefon podporuje GPS i Glonass a je dodáván s předinstalovaným systémem Android 7.0 Nougat.

Technická vybavenost odolných telefonů ovšem může pro někoho být až na druhé koleji a především ho zajímají fyzické vlastnosti odolného telefonu, který musí něco vydržet. I v tomto směru rozhodně nezůstává Blackview BV8000 Pro pozadu.
Na internet se totiž dostalo video od Blackview, ve kterém je BV8000 Pro podroben opravdu poctivému zátěžovému testu – telefon je nejprve vložen na chvíli do ohně a následně rychle ponořen do kyblíku s ledově studenou vodou. Po vyjmutí telefonu můžeme vidět, že všechny jeho funkce běží naprosto v pořádku i po tomto testu.

Kromě tohoto videa jsou pak k vidění další zátěžové testy Blackview BV8000 Pro, ve kterých např. telefon padá z 30m výšky, krájí se na něm zelenina ostrým nožem, zatloukají se s ním hřebíky, nebo se do něho řeže pilou a rozbruskou. Telefonu to na videu nijak nevadí, dokonce to vypadá, že si ho můžete směle vzít do přírody jako náhradu kladiva.


Když už se touláte v pralese a zatloukáte hřebíky telefonem, nejspíše vás bude také zajímat výdrž baterie - BV7000 Pro je vybaven baterií s kapacitou 4180mAh s rychlým dobíjením 9V2A. Důležitá je také podpora mnoha skupin LTE, což znamená, že může fungovat ve více zemích.
Dodává se ve třech barvách: Eagle Silver, Lion Gold a Shark Grey. A nakonec přichází i jeho poslední výhoda – cena. V předprodeji ho můžete sehnat 249,69, což je při dnešním kurzu dolaru zhruba 5.760 Kč.

Blackview BV8000 Pro
Ceny, Akce, Specifikace, Testy
Určitě si přečtěte

Doogee BL 5000: Nadupaná baterie s luxusním vzhledem

Původně španělská společnost Doogee s obrovskou čínskou investicí založila své výrobní jednotky v Číně a soutěží s dalšími čínskými výrobci smartphonů s cenově dostupnými a vyváženými smartphony. Vzhledem k tomu, že požadavky uživatelů smartphonů rostou každým dnem, není divu, že se čínští výrobci pokoušejí vydávat stále nové své vlajkové lodě a snažit se přilákat uživatele.

Oukitel K3: Extrémně stylový smartphone se čtyřmi kamerami

Čínský výrobce Oukitel je připraven prozkoumat trh s dalším smartphonem Oukitel K3. Jak určitě víte, Oukitel je léty osvědčená firma na výrobu smartphonů, která má za sebou celou řadu perfektních modelů a teď představuje dalšího člena svého týmu, Oukitel K3.

UMIdigi Crystal: První bezrámečkový klenot od UMIdigi

Ruku na srdce – kdo by neměl rád úžasný design bezrámečkových dislejů? Po šílenství, které se rozpoutalo po vydání Xiaomi Mi Mix se každý čínský výrobce smartphonů pokouší do své stáje přinést nějaký ten model, který by se pyšnil absencí rámečků, nebo alespoň jejich minimalizováním.

Bluboo S8: Čínský Samsung S8 za pětinovou cenou v prodeji

V naší redakci se stává poměrně často, že se nějakému tomu novému modelu z Číny zasmějeme. Většinou je to ovšem způsobeno designem, nebo technickými parametry.
Diskuze
Novinky