Vernee Mars Pro: Hliníkový elegán bez hranic!

| | Zdroj: GearBest

Značka Vernee je nám dobře známá se svými elegantními modely – také její nový vlajkový model, Mars Pro, rozhodně nezaostává. Naopak – jeho tenké tělo spárované s designem bez hranic umožňuje Marsu Pro mít pouze 1 mm úzký rámeček. V kombinaci s matným černým tělem je tento telefon jedním z nejlépe vypadajících zařízení s kapacitou 6 GB RAM.

 
Tento telefon má také zobrazení od hrany k hraně, takže získáte mnohem vyšší poměr obrazovky k tělu. Když je pak displej vypnutý, spojení odstínu obrazovky a rámu vytváří opravdu skvělý vzhled, což dodává luxusní vzhled už tak perfektnímu designu. Navíc má 3,5 mm konektor pro sluchátka, který se v poslední době vždy cení.

Když se u podobných telefonů setkáváme se skvělým designem, většinou jde materiálové zpracování kvůli ceně poněkud stranou – ne ovšem u Mars Pro! Ten je vyroben ze 6. série hliníkového materiálu na CNC stroji s 18 řezacími mechanismy a procesem pískování. Díky tomuto procesu telefon nejen skvěle drží při sobě, ale jeho černá vnější obruba dodává matný efekt nad hlubokou černou barvou těla, takže při používání telefonu ho můžete opravdu skvěle uchopit.

 
Vernee Mars Pro není ovšem jen lahůdkou pro oči a pochoutkou pro vyznavače kvalitních materiálů. Je vybaven skvělým hardwarem, díky nimž je tento telefon nejen pěkný, ale i rychlý. Osmijádrový procesor se třemi clustery Helio P25, běžící na frekvenci 2.6 MHz je spárován s 6 GB pamětí  RAM a baterií s kapacitou 3500 mAh, která pomáhá tomuto telefonu držet krok s dalšími vlajkovými loděmi na trhu. Také jeho vnitřní úložiště 128Mb patří mezi lepší na trhu. Jedná se opravdu o skvělou kombinaci designu a výkonu.
 

Vyznavači designu vždy ocení také skvělý fotoaparát – Vernee Pro disponuje skvělým fotoaparátem se 13 MPx se světelností 2.0 a rychlým ostřením, které zvládne najít a a zaostřit na objekt za pouhých 0,1s. Vykreslování obrázků je zobrazeno na 5,5″ displeji, který byl vyroben japonskou společností JDI.

A teď to nejlepší na konec – podobného krasavce s dostatečným výkonem neseženete většinou pod 10.000 Kč. Díky speciální akci si můžete od 1. do 10. července zakoupit Vernee Mars Pro na Gearbest za pouhých 179,99 dolarů, což je při dnešním kurzu dolaru zhruba 4.000 Kč!

Vernee Mars Pro
Ceny, Akce, Specifikace, Testy


Určitě si přečtěte

Leagoo Kiicaa MIX: Nejlevnější bezrámečkový Smartphone historie

Bezrámečkové smartphony nejsou na trhu nic nového na. Většina firem v dnešní době nějaký ten model bezrámečkového smartphone má. Ne všechny telefony ale stojí za nákup. Nyní Leagoo, který je jedním z populárních výrobců smartphonů s dobrou reputací, přinesl svůj první bezrámečkový smartphone "Leagoo Kiicaa Mix".

Ulefone Armor 2: Nerozbitný nadupaný tank

Třikrát hurá pro všechny fandy telefonů, které můžete házet ze střechy, topit je v bazénu, případně jinak libovolně používat tak, jak by se rozhodně nemělo. Čínský výrobce smartphonů Ulefone spustil řadu revolučních smartphonů v sektoru střední třídy, které jeho uživatelé ocenili.

Získejte nový Nomu S30 mini v akci za půlku, nebo zdarma

Není to tak dávno, co jsme recenzovali povedenou novinku Nomu S30, telefon do větru, deště, prachu a pod vodu. Telefon to byl určitě povedený a své příznivce z řad zedníků, nebo lovců v přírodě, určitě našel.

Homtom HT50 s 5500 mAh baterií v akci pod 100 dolarů

V záplavě modelů čínských značek se každý výrobce snaží nějakým způsobem vybočovat z řady. Někteří sází na design, zatímco jiní na výbavu. V poslední době se také čím dál více zákazníků orientuje na telefony s velkou baterií, které vydrží déle, než 1 den. A jedním z nových modelů, který tuto podmínku splňuje a přitom ve specifikacích nepokulhává, je Homtom HT50, který je nyní navíc v akci za pouhých $99.99.
Diskuze
Novinky