Blackview BV8000 Pro: Nejlépe vybavený odolný telefon na světě!

| | Zdroj: Blackview

Řada odolných telefonů Blackview byla vždy řazena mezi nejlepší smartphony tohoto typu s přiměřenou cenou a dobrými schopnostmi odolnosti vůči vnějším vlivům. Předchozí model BV7000 Pro byl nejtenčím odolným telefonem na světě. Nyní přišel čas, aby žezlo převzala nová generace, a tak přichází Blackview BV8000 Pro.

Blackview BV8000 Pro
Společnost Blackview v Praze oficiálně představila svůj nejnovější model do řady odolných telefonů Blackview BV8000 Pro, který je v současnosti považován za "nejlépe vybavený odolný telefon na světě". Už jeho technické parametry jsou dechberoucí – srdcem tohoto telefonu je MT6757 octa-core SoC, vybavený 6GB RAM a 64GB interního úložiště. Pozadu nezůstává ani 5 "FHD display s Gorilla Glass 3. Fotografy pak určitě potěší zadní kamera 16MP Samsung S5K3P3 s PDAF i 8MP přední fotoaparát Samsung 4H8 a snímač otisků prstů. Kromě toho telefon podporuje GPS i Glonass a je dodáván s předinstalovaným systémem Android 7.0 Nougat.

Technická vybavenost odolných telefonů ovšem může pro někoho být až na druhé koleji a především ho zajímají fyzické vlastnosti odolného telefonu, který musí něco vydržet. I v tomto směru rozhodně nezůstává Blackview BV8000 Pro pozadu.
Na internet se totiž dostalo video od Blackview, ve kterém je BV8000 Pro podroben opravdu poctivému zátěžovému testu – telefon je nejprve vložen na chvíli do ohně a následně rychle ponořen do kyblíku s ledově studenou vodou. Po vyjmutí telefonu můžeme vidět, že všechny jeho funkce běží naprosto v pořádku i po tomto testu.

Kromě tohoto videa jsou pak k vidění další zátěžové testy Blackview BV8000 Pro, ve kterých např. telefon padá z 30m výšky, krájí se na něm zelenina ostrým nožem, zatloukají se s ním hřebíky, nebo se do něho řeže pilou a rozbruskou. Telefonu to na videu nijak nevadí, dokonce to vypadá, že si ho můžete směle vzít do přírody jako náhradu kladiva.


Když už se touláte v pralese a zatloukáte hřebíky telefonem, nejspíše vás bude také zajímat výdrž baterie - BV7000 Pro je vybaven baterií s kapacitou 4180mAh s rychlým dobíjením 9V2A. Důležitá je také podpora mnoha skupin LTE, což znamená, že může fungovat ve více zemích.
Dodává se ve třech barvách: Eagle Silver, Lion Gold a Shark Grey. A nakonec přichází i jeho poslední výhoda – cena. V předprodeji ho můžete sehnat 249,69, což je při dnešním kurzu dolaru zhruba 5.760 Kč.

Blackview BV8000 Pro
Ceny, Akce, Specifikace, Testy
Určitě si přečtěte

Nový OUKITEL WP5000 – vyroben pro dobrodruhy

Vyroben pro dobrodruhy – tak zní slogan nejnovějšího chytrého telefonu od čínské firmy Oukitel, který byl uveden na trh letos v březnu. Co přesně to znamená a co dalšího tento model nabízí se dozvíte v článku.

Blackview BV9000 Pro - Světový první odolného telefonu 18:9 displejem

Čínská společnost Blackview představuje telefon Blackview BV9000 Pro, který kombinuje vysoký výkon a extrémní odolnost vůči poškození. Stává se tak skvělou volbou nejen pro ty, co žijí aktivním stylem života, ale i pro běžné uživatele, kteří se shánějí po telefonu s co nejdelší životností. Pojďme se tedy na Blackview BV9000 Pro podívat blíže.

HOMTOM S9 Plus - Krásné a cenově dostupné

HOMTOM S9 Plus již na první pohled zaujme svým blyštivým vzhledem a celkově velmi líbivým designem. Co se ale skrývá pod jeho kapotou? Dokáže tento telefon obstát i z hlediska pracovního nasazení? Odpověď zní ano, a my vám rádi řekneme proč.

Oukitel K10 - Vynikající životnost baterie spolu s vynikajícím výkonem

Čínský výrobce smartphonů Oukitel se již dlouho pyšní telefony s neuvěřitelnou výdrží baterie, není tak překvapením, že i jeho nejnovější vlajková loď – Oukitel K10 – si tuto vlastnost zachovává. Jak dlouho však tento telefon opravdu dokáže být v provozu? O tom si řekneme níže.
Diskuze
Novinky