Blackview BV8000 Pro: Nejlépe vybavený odolný telefon na světě!

| | Zdroj: Blackview

Řada odolných telefonů Blackview byla vždy řazena mezi nejlepší smartphony tohoto typu s přiměřenou cenou a dobrými schopnostmi odolnosti vůči vnějším vlivům. Předchozí model BV7000 Pro byl nejtenčím odolným telefonem na světě. Nyní přišel čas, aby žezlo převzala nová generace, a tak přichází Blackview BV8000 Pro.

Blackview BV8000 Pro
Společnost Blackview v Praze oficiálně představila svůj nejnovější model do řady odolných telefonů Blackview BV8000 Pro, který je v současnosti považován za "nejlépe vybavený odolný telefon na světě". Už jeho technické parametry jsou dechberoucí – srdcem tohoto telefonu je MT6757 octa-core SoC, vybavený 6GB RAM a 64GB interního úložiště. Pozadu nezůstává ani 5 "FHD display s Gorilla Glass 3. Fotografy pak určitě potěší zadní kamera 16MP Samsung S5K3P3 s PDAF i 8MP přední fotoaparát Samsung 4H8 a snímač otisků prstů. Kromě toho telefon podporuje GPS i Glonass a je dodáván s předinstalovaným systémem Android 7.0 Nougat.

Technická vybavenost odolných telefonů ovšem může pro někoho být až na druhé koleji a především ho zajímají fyzické vlastnosti odolného telefonu, který musí něco vydržet. I v tomto směru rozhodně nezůstává Blackview BV8000 Pro pozadu.
Na internet se totiž dostalo video od Blackview, ve kterém je BV8000 Pro podroben opravdu poctivému zátěžovému testu – telefon je nejprve vložen na chvíli do ohně a následně rychle ponořen do kyblíku s ledově studenou vodou. Po vyjmutí telefonu můžeme vidět, že všechny jeho funkce běží naprosto v pořádku i po tomto testu.

Kromě tohoto videa jsou pak k vidění další zátěžové testy Blackview BV8000 Pro, ve kterých např. telefon padá z 30m výšky, krájí se na něm zelenina ostrým nožem, zatloukají se s ním hřebíky, nebo se do něho řeže pilou a rozbruskou. Telefonu to na videu nijak nevadí, dokonce to vypadá, že si ho můžete směle vzít do přírody jako náhradu kladiva.


Když už se touláte v pralese a zatloukáte hřebíky telefonem, nejspíše vás bude také zajímat výdrž baterie - BV7000 Pro je vybaven baterií s kapacitou 4180mAh s rychlým dobíjením 9V2A. Důležitá je také podpora mnoha skupin LTE, což znamená, že může fungovat ve více zemích.
Dodává se ve třech barvách: Eagle Silver, Lion Gold a Shark Grey. A nakonec přichází i jeho poslední výhoda – cena. V předprodeji ho můžete sehnat 249,69, což je při dnešním kurzu dolaru zhruba 5.760 Kč.

Blackview BV8000 Pro
Ceny, Akce, Specifikace, Testy
Určitě si přečtěte

Phablet bez rámu? Zbrusu nový Cubot P20!

Toto léto se zatím nese ve znamení naprostého sucha. To však neplatí pro mobilní scénu! V průběhu léta se vyrojilo značné množství zajímavých telefonů, které nás nenechají spát. A ani dnešek není výjimkou. Představujeme vám novinku v podobě dalšího phabletu, a to Cubotu P20.

Na velikosti záleží! Letní novinka Xiaomi Mi A2

Dnešním tématem bude již dlouho očekávaný příspěvek do široké řady phabletů Xiaomi Mi. Tyto lidově a zcela trefně přezdívané plácačky na mouchy mohou minimalistům nahánět mráz po zádech, avšak i oni v hloubi duše ví, že na velikosti záleží. Takže dámy a pánové, představujeme vám letošní letní žhavou novinku a našeho kandidáta na phablet roku, Xiaomi Mi A2.

Nejnovější Xiaomi Redmi 6 a Redmi 6 Pro napodobují nový iPhone, ale za mnohem nižší cenu

  V červnu Xiaomi představil nejnovější model, o kterém se před jeho zveřejněním hodně mluvilo, I když dost informací o něm se dostalo ven již před jeho vydáním. 

Xiaomi Redmi Note 5 - Skvělé zkušenosti a spolehlivost

Nový model telefonu značky Xiaomi vydrží po plném nabití běžet až 3 dny bez dalšího dodatečného nabíjení, dále má tento model osmijádrový procesor a skvělý fotoaparát – kombinace těchto superlativ sama o sobě je velmi lákavá pro případného uživatele, ale výhod má tento telefon daleko více.
Diskuze
Novinky