Novinka jménem Cubot Power

| | Zdroj: Cubot

Cubot Power přináší displej, který vám nabídne špičkovou podívanou, ať se chcete dívat na mobilu na filmy nebo hrát hry. Celoplošný 5.99” displej s poměrem stran 18:9 nabízí široké zorné pole.

Cubot Power

Cubot Power nabízí in-cell displej, který oproti normálním obrazovkám, nabízí několik výhod. Displej je díky techonologii in-cell mnohem lehčí a tenčí než jiné obrazovky a také je manipulace s ním daleko přesnější. Další výhodou je možnost čitelnosti displeje I na ostrém slunci. Větší displej s větší zorným pohledem, rozměry 2160x1080 px.


Co se výkonnosti týče, mobil využívá osmijádrového 16nm procesoru MT6763T Octa-core a k dispozici má 6GB paměti (6GB LPDDR4X RAM 128 GB). GPU Mali-G71 MP2 dále zajišťuje, aby mobil běžel rychle a bez problémů a měl co nejvyšší výkon, při spotřebování nejméně energie. Zatímco mobil spotřebovává minimum energie, procesor dodává vysoký výkon. Procesor vysokofrekvenční řady podporuje I nejvyšší frekvence, až do 2,5GHz.

Cubot Power Processor

Cubot Power umožňuje také používání dvou karet pro nejlepší možné připojení k síti, mobil si automaticky přepne mezi anténami s lepším připojením. Duální 4G síť tedy zajišťuje silnější signál.

6GB RAM paměť umožňuje dělání více úloh najednou a více aplikací najednou běží bez jakéhokoliv problému. Paměť o veliksoti 128 GB vám umožní uložit na telefon nespočet filmů, obrázků či hudby v té nejlepší kvalitě. Zároveň mobil umožňuje také vložení další paměťové karty, také až do velikosti 128 GB.

Výdrž telefonu podporuje inteligentní systém s možností úspory baterie a samozřejmě I samotná velikost baterie, 6000mAh, tato kombinace prodlužuje celkovou výdrž telefonu. V pohotovostním režimu vydrží telefon až 600 hodin. Pokud budete využívat telefon na telefonování, vydrží vám až 46 hodin v kuse, v případě sledování videí až 15 hodin a v případě poslouchání hudby až 50 hodin – tohle jsou uváděné oficiální výsledky a měření z laboratorních testů. Co se týče hraní her, baterie by měla vydržet až 10 hodin hraní v kuse.

Cubot Power 6000mAh

Přední fotoaparát už není pouze o počtu megapixelů, I když I tento parametr je více než důležitý. Přední fotoaparát nabízí 13Mpx, ale také technologii umožňující si vylepšit pořízené selfie – tato technologie nabízí přirozené vylepšení pleti a další vychytávky. Zadní fotoaparát dále nabízí 20Mpx s 6P čočkami.

V mobilu najdeme předinstalovaný operační systém Android 8.1, originální operační systém zajišťuje nezobrazování se reklam z třetích stran. Nový systém Android by měl zajistit nezpomalování systému ani v budoucnu, to je díky novému vyřešení fragmentace Androidu. 8.1.

Cubot Power Android 8.1

Odemykání nového telefonu je jednodušší a rychlejší než kdy předtím a to díky nové čtečce otisku prstů, díky níž je možné telefon odemknout již za 0,1 s. Čtečka otisků prstů na zadní straně telefonu je potažena  speciálním ochranným povlakem a díky neustálé optimilizace rychlosti a rozpoznávání otisků, je právě dosaženo té nejlepší možné rychlosti pro odemykání telefonu. Bezpečnost a rychlost mohou jít v tomto případě ruku v ruce. Pro odemykání je možné si uložit až 5 různých otisků.

Cubot Power má k dispozici technologii nového rychlého nabíjení 5V/2A a s kombinací o baterii 6000mAh si hravě poradí. K mobilu je k dispozici také USB-C kabel a přehřívání mobilu tak také nebude problémem.

Cubot Power
Cena, Akce, Specifikace, Testy
Určitě si přečtěte

Xiaomi Redmi Note 5 - Skvělé zkušenosti a spolehlivost

Nový model telefonu značky Xiaomi vydrží po plném nabití běžet až 3 dny bez dalšího dodatečného nabíjení, dále má tento model osmijádrový procesor a skvělý fotoaparát – kombinace těchto superlativ sama o sobě je velmi lákavá pro případného uživatele, ale výhod má tento telefon daleko více.

Novinka Xiaomi Mi8 následuje trendy, ale také je sama udává

Novinka Xiaomi Mi 8 následuje nejnovější trendy a ty zapojuje do své výbavy. Novinka od čínského výrobce přináší nejen trendový vzhled, ale také funkčnost.

OnePlus 6: Mobil, který nabízí skvělé přednosti za nízkou cenu

Nový OnePlus 6 přináší spoustu novinek, na které láká své zákazníky. První novinkou, které si všimne I běžný uživatel, je výřez v displeji, dále je to velmi rychlý mobil a jeho výkon se dá srovnávat s mobily z vyšší cenové kategorie. Výkroj v displejích se stává stále populárnějším, a k tomuto trendu se přidává také nový OnePlus 6.

Xiaomi Redmi S2 – Xiao Ai a trojitý slot

Začátkem května představila čínská společnost Xiaomi novou řadu chytrých telefonů Xiaomi Redmi S2. Jako i u předchozích modelů se i tady Xiaomi snaží nabídnout za nízkou cenu co nejvíc funkcí. Co všechno tedy Redmi S2 umí a stojí za to si jej pořídit?
Diskuze
Novinky