Novinka jménem Cubot Power

| | Zdroj: Cubot

Cubot Power přináší displej, který vám nabídne špičkovou podívanou, ať se chcete dívat na mobilu na filmy nebo hrát hry. Celoplošný 5.99” displej s poměrem stran 18:9 nabízí široké zorné pole.

Cubot Power

Cubot Power nabízí in-cell displej, který oproti normálním obrazovkám, nabízí několik výhod. Displej je díky techonologii in-cell mnohem lehčí a tenčí než jiné obrazovky a také je manipulace s ním daleko přesnější. Další výhodou je možnost čitelnosti displeje I na ostrém slunci. Větší displej s větší zorným pohledem, rozměry 2160x1080 px.


Co se výkonnosti týče, mobil využívá osmijádrového 16nm procesoru MT6763T Octa-core a k dispozici má 6GB paměti (6GB LPDDR4X RAM 128 GB). GPU Mali-G71 MP2 dále zajišťuje, aby mobil běžel rychle a bez problémů a měl co nejvyšší výkon, při spotřebování nejméně energie. Zatímco mobil spotřebovává minimum energie, procesor dodává vysoký výkon. Procesor vysokofrekvenční řady podporuje I nejvyšší frekvence, až do 2,5GHz.

Cubot Power Processor

Cubot Power umožňuje také používání dvou karet pro nejlepší možné připojení k síti, mobil si automaticky přepne mezi anténami s lepším připojením. Duální 4G síť tedy zajišťuje silnější signál.

6GB RAM paměť umožňuje dělání více úloh najednou a více aplikací najednou běží bez jakéhokoliv problému. Paměť o veliksoti 128 GB vám umožní uložit na telefon nespočet filmů, obrázků či hudby v té nejlepší kvalitě. Zároveň mobil umožňuje také vložení další paměťové karty, také až do velikosti 128 GB.

Výdrž telefonu podporuje inteligentní systém s možností úspory baterie a samozřejmě I samotná velikost baterie, 6000mAh, tato kombinace prodlužuje celkovou výdrž telefonu. V pohotovostním režimu vydrží telefon až 600 hodin. Pokud budete využívat telefon na telefonování, vydrží vám až 46 hodin v kuse, v případě sledování videí až 15 hodin a v případě poslouchání hudby až 50 hodin – tohle jsou uváděné oficiální výsledky a měření z laboratorních testů. Co se týče hraní her, baterie by měla vydržet až 10 hodin hraní v kuse.

Cubot Power 6000mAh

Přední fotoaparát už není pouze o počtu megapixelů, I když I tento parametr je více než důležitý. Přední fotoaparát nabízí 13Mpx, ale také technologii umožňující si vylepšit pořízené selfie – tato technologie nabízí přirozené vylepšení pleti a další vychytávky. Zadní fotoaparát dále nabízí 20Mpx s 6P čočkami.

V mobilu najdeme předinstalovaný operační systém Android 8.1, originální operační systém zajišťuje nezobrazování se reklam z třetích stran. Nový systém Android by měl zajistit nezpomalování systému ani v budoucnu, to je díky novému vyřešení fragmentace Androidu. 8.1.

Cubot Power Android 8.1

Odemykání nového telefonu je jednodušší a rychlejší než kdy předtím a to díky nové čtečce otisku prstů, díky níž je možné telefon odemknout již za 0,1 s. Čtečka otisků prstů na zadní straně telefonu je potažena  speciálním ochranným povlakem a díky neustálé optimilizace rychlosti a rozpoznávání otisků, je právě dosaženo té nejlepší možné rychlosti pro odemykání telefonu. Bezpečnost a rychlost mohou jít v tomto případě ruku v ruce. Pro odemykání je možné si uložit až 5 různých otisků.

Cubot Power má k dispozici technologii nového rychlého nabíjení 5V/2A a s kombinací o baterii 6000mAh si hravě poradí. K mobilu je k dispozici také USB-C kabel a přehřívání mobilu tak také nebude problémem.

Cubot Power
Cena, Akce, Specifikace, Testy
Určitě si přečtěte

Phablet bez rámu? Zbrusu nový Cubot P20!

Toto léto se zatím nese ve znamení naprostého sucha. To však neplatí pro mobilní scénu! V průběhu léta se vyrojilo značné množství zajímavých telefonů, které nás nenechají spát. A ani dnešek není výjimkou. Představujeme vám novinku v podobě dalšího phabletu, a to Cubotu P20.

Na velikosti záleží! Letní novinka Xiaomi Mi A2

Dnešním tématem bude již dlouho očekávaný příspěvek do široké řady phabletů Xiaomi Mi. Tyto lidově a zcela trefně přezdívané plácačky na mouchy mohou minimalistům nahánět mráz po zádech, avšak i oni v hloubi duše ví, že na velikosti záleží. Takže dámy a pánové, představujeme vám letošní letní žhavou novinku a našeho kandidáta na phablet roku, Xiaomi Mi A2.

Nejnovější Xiaomi Redmi 6 a Redmi 6 Pro napodobují nový iPhone, ale za mnohem nižší cenu

  V červnu Xiaomi představil nejnovější model, o kterém se před jeho zveřejněním hodně mluvilo, I když dost informací o něm se dostalo ven již před jeho vydáním. 

Xiaomi Redmi Note 5 - Skvělé zkušenosti a spolehlivost

Nový model telefonu značky Xiaomi vydrží po plném nabití běžet až 3 dny bez dalšího dodatečného nabíjení, dále má tento model osmijádrový procesor a skvělý fotoaparát – kombinace těchto superlativ sama o sobě je velmi lákavá pro případného uživatele, ale výhod má tento telefon daleko více.
Diskuze
Novinky