OnePlus 6: Mobil, který nabízí skvělé přednosti za nízkou cenu

| | Zdroj: OnePlus

Nový OnePlus 6 přináší spoustu novinek, na které láká své zákazníky. První novinkou, které si všimne I běžný uživatel, je výřez v displeji, dále je to velmi rychlý mobil a jeho výkon se dá srovnávat s mobily z vyšší cenové kategorie. Výkroj v displejích se stává stále populárnějším, a k tomuto trendu se přidává také nový OnePlus 6.

Avšak pokud nejste příznivci tohoto nového trendu, nemusíte se bát, zobrazování výřezu se dá nastavit, takže při používání určitých aplikací vás výřez nemusí rušit ve vaší činnosti. Nový mobil bude nabízet Android OxygenOS a s nimi spojené výhody. Co se velikosti týče, rozměry nového OnePlus budou 19:9.

OnePlus 6

Novinka se chlubí výkonným fotoaparátem a zároveň duální kamerou. První kamera se chlubí parametry 16 Mpx se světelností f/1,7 a druhá kamera nabízí dokonce 20 Mpx s tou samou světelností, tedy f/1,7. Jako většina kamer v nových typech telefonů, I zde najdeme funkci portrét, která vám umožní užívat rozmazaného pozadí při vyfocení portrétů. Přední kamera má také dobré parametry, velmi se podobá svému předchůdci OnePlus 5T.

Zakladatel Pete Lau na sociální sítí Weibo sdílel první snímky pořízené novým mobilem. Fotky byly pořízeny během slunečného dne a pyšní se velmi slušnou kvalitou.

Nový OnePlus zvládne bez problémů běžet nejrůznější aplikace, RAM paměť telefonu může být, buď 8 GB, nebo 6 GB. V rychlostním testu může novinka soupeřit I s novým iPhone X:


Oproti novému iPhone X si nový OnePlus zachoval 3,5 mm otvor pro sluchátka. Jako zákazníci si můžeme vybírat z tří různých velikostí interního úložiště: 64, 128 a 256 GB. A na trhu budou celkově 4 modely nového OnePlus 6, kombinace různých velikostí RAM paměti a interního úložiště. Telefonn nenabízí voděodolnosti, I když výrobce uvádí, že mobil by měl ustát lehkému dešti či polití.

Dále model nabízí Full HD+ displej, osmijádrový procesor Snapdragon 845, čtečku otisků a fuknkci rozpoznávání tváře, možnost dual SIM karty, operašní systém Android 8.1 Oreo OxygenOS s rozhraním 5.1 a mnoho dalšího. Nový OnePlus 6 tedy nabízí větší displej než OnePlus 5. Hmotnost nového telefonu je 175 g.  Kapacita baterie je 3 450 mAh.

OnePlus 6 Snapdragon

Co se týče příslušenství, k dostábí by měla být sluchátka, pouzdra a ochranné zadní kryty. Ochranné sklo proti poškrábání, které bude také k dostání, bude chránit nejenom celý displej, ale celou přední stranu mobilního telefonu.

Nejlevnější model bude k dostání již od 519 eur, v přepočtu tedy za 13 372 Kč. A ceny dalších modelů šplhají až k 619 eur, tedy zhruba 15 949 Kč. K dispozici jsou také dvě limitované edice tohoto mobilu a tím je bílá varianta White Silk, kromě odlišného vzhledu tato verze nenabízí nic navíc, za to verze Avengers Infinity War nabízí jako plus také škálu bonusů, např. ten, že se jedná o nejvyšší dostupný model, karbonová struktura má na sobě zezadu logo Avengers a kromě toho v krabici od telefonu najdeme také futrál na mobil s Iron Manem. Verze Avengers je k dostání bohužel pouze na čínském trhu. Mobil je dostupný na trhu od 22. května.

OnePlus 6 - 6/64GB
Cena, Akce, Specifikace, Testy


OnePlus 6 - 8/128GB
Cena, Akce, Specifikace, Testy


OnePlus 6 - 8/256GB
Cena, Akce, Specifikace, Testy
Určitě si přečtěte

Novinka Xiaomi Mi8 následuje trendy, ale také je sama udává

Novinka Xiaomi Mi 8 následuje nejnovější trendy a ty zapojuje do své výbavy. Novinka od čínského výrobce přináší nejen trendový vzhled, ale také funkčnost.

Xiaomi Redmi S2 – Xiao Ai a trojitý slot

Začátkem května představila čínská společnost Xiaomi novou řadu chytrých telefonů Xiaomi Redmi S2. Jako i u předchozích modelů se i tady Xiaomi snaží nabídnout za nízkou cenu co nejvíc funkcí. Co všechno tedy Redmi S2 umí a stojí za to si jej pořídit?

Nový OUKITEL WP5000 – vyroben pro dobrodruhy

Vyroben pro dobrodruhy – tak zní slogan nejnovějšího chytrého telefonu od čínské firmy Oukitel, který byl uveden na trh letos v březnu. Co přesně to znamená a co dalšího tento model nabízí se dozvíte v článku.

Blackview BV9000 Pro - Světový první odolného telefonu 18:9 displejem

Čínská společnost Blackview představuje telefon Blackview BV9000 Pro, který kombinuje vysoký výkon a extrémní odolnost vůči poškození. Stává se tak skvělou volbou nejen pro ty, co žijí aktivním stylem života, ale i pro běžné uživatele, kteří se shánějí po telefonu s co nejdelší životností. Pojďme se tedy na Blackview BV9000 Pro podívat blíže.
Diskuze
Novinky