OnePlus 6: Mobil, který nabízí skvělé přednosti za nízkou cenu

| | Zdroj: OnePlus

Nový OnePlus 6 přináší spoustu novinek, na které láká své zákazníky. První novinkou, které si všimne I běžný uživatel, je výřez v displeji, dále je to velmi rychlý mobil a jeho výkon se dá srovnávat s mobily z vyšší cenové kategorie. Výkroj v displejích se stává stále populárnějším, a k tomuto trendu se přidává také nový OnePlus 6.

Avšak pokud nejste příznivci tohoto nového trendu, nemusíte se bát, zobrazování výřezu se dá nastavit, takže při používání určitých aplikací vás výřez nemusí rušit ve vaší činnosti. Nový mobil bude nabízet Android OxygenOS a s nimi spojené výhody. Co se velikosti týče, rozměry nového OnePlus budou 19:9.

OnePlus 6

Novinka se chlubí výkonným fotoaparátem a zároveň duální kamerou. První kamera se chlubí parametry 16 Mpx se světelností f/1,7 a druhá kamera nabízí dokonce 20 Mpx s tou samou světelností, tedy f/1,7. Jako většina kamer v nových typech telefonů, I zde najdeme funkci portrét, která vám umožní užívat rozmazaného pozadí při vyfocení portrétů. Přední kamera má také dobré parametry, velmi se podobá svému předchůdci OnePlus 5T.

Zakladatel Pete Lau na sociální sítí Weibo sdílel první snímky pořízené novým mobilem. Fotky byly pořízeny během slunečného dne a pyšní se velmi slušnou kvalitou.

Nový OnePlus zvládne bez problémů běžet nejrůznější aplikace, RAM paměť telefonu může být, buď 8 GB, nebo 6 GB. V rychlostním testu může novinka soupeřit I s novým iPhone X:


Oproti novému iPhone X si nový OnePlus zachoval 3,5 mm otvor pro sluchátka. Jako zákazníci si můžeme vybírat z tří různých velikostí interního úložiště: 64, 128 a 256 GB. A na trhu budou celkově 4 modely nového OnePlus 6, kombinace různých velikostí RAM paměti a interního úložiště. Telefonn nenabízí voděodolnosti, I když výrobce uvádí, že mobil by měl ustát lehkému dešti či polití.

Dále model nabízí Full HD+ displej, osmijádrový procesor Snapdragon 845, čtečku otisků a fuknkci rozpoznávání tváře, možnost dual SIM karty, operašní systém Android 8.1 Oreo OxygenOS s rozhraním 5.1 a mnoho dalšího. Nový OnePlus 6 tedy nabízí větší displej než OnePlus 5. Hmotnost nového telefonu je 175 g.  Kapacita baterie je 3 450 mAh.

OnePlus 6 Snapdragon

Co se týče příslušenství, k dostábí by měla být sluchátka, pouzdra a ochranné zadní kryty. Ochranné sklo proti poškrábání, které bude také k dostání, bude chránit nejenom celý displej, ale celou přední stranu mobilního telefonu.

Nejlevnější model bude k dostání již od 519 eur, v přepočtu tedy za 13 372 Kč. A ceny dalších modelů šplhají až k 619 eur, tedy zhruba 15 949 Kč. K dispozici jsou také dvě limitované edice tohoto mobilu a tím je bílá varianta White Silk, kromě odlišného vzhledu tato verze nenabízí nic navíc, za to verze Avengers Infinity War nabízí jako plus také škálu bonusů, např. ten, že se jedná o nejvyšší dostupný model, karbonová struktura má na sobě zezadu logo Avengers a kromě toho v krabici od telefonu najdeme také futrál na mobil s Iron Manem. Verze Avengers je k dostání bohužel pouze na čínském trhu. Mobil je dostupný na trhu od 22. května.

OnePlus 6 - 6/64GB
Cena, Akce, Specifikace, Testy


OnePlus 6 - 8/128GB
Cena, Akce, Specifikace, Testy


OnePlus 6 - 8/256GB
Cena, Akce, Specifikace, Testy
Určitě si přečtěte

Phablet bez rámu? Zbrusu nový Cubot P20!

Toto léto se zatím nese ve znamení naprostého sucha. To však neplatí pro mobilní scénu! V průběhu léta se vyrojilo značné množství zajímavých telefonů, které nás nenechají spát. A ani dnešek není výjimkou. Představujeme vám novinku v podobě dalšího phabletu, a to Cubotu P20.

Na velikosti záleží! Letní novinka Xiaomi Mi A2

Dnešním tématem bude již dlouho očekávaný příspěvek do široké řady phabletů Xiaomi Mi. Tyto lidově a zcela trefně přezdívané plácačky na mouchy mohou minimalistům nahánět mráz po zádech, avšak i oni v hloubi duše ví, že na velikosti záleží. Takže dámy a pánové, představujeme vám letošní letní žhavou novinku a našeho kandidáta na phablet roku, Xiaomi Mi A2.

Nejnovější Xiaomi Redmi 6 a Redmi 6 Pro napodobují nový iPhone, ale za mnohem nižší cenu

  V červnu Xiaomi představil nejnovější model, o kterém se před jeho zveřejněním hodně mluvilo, I když dost informací o něm se dostalo ven již před jeho vydáním. 

Xiaomi Redmi Note 5 - Skvělé zkušenosti a spolehlivost

Nový model telefonu značky Xiaomi vydrží po plném nabití běžet až 3 dny bez dalšího dodatečného nabíjení, dále má tento model osmijádrový procesor a skvělý fotoaparát – kombinace těchto superlativ sama o sobě je velmi lákavá pro případného uživatele, ale výhod má tento telefon daleko více.
Diskuze
Novinky