UMIdigi Crystal: První bezrámečkový klenot od UMIdigi

| | Zdroj: UMiDigi

Ruku na srdce – kdo by neměl rád úžasný design bezrámečkových dislejů? Po šílenství, které se rozpoutalo po vydání Xiaomi Mi Mix se každý čínský výrobce smartphonů pokouší do své stáje přinést nějaký ten model, který by se pyšnil absencí rámečků, nebo alespoň jejich minimalizováním.
Proto jsme byli rádi, když se k tomuto trendu přidal i UMIdigi, který prozatím zůstával stranou. Jeho nový model, který postrádá rámečky, má označení „UMIdigi Crystal“ a kromě výborného designu přichází ve dvou variantách s naprosto luxusní cenou okolo 100 dolarů.

 
Kde jsou rámečky?

UMIDIGI je globálně uznávanou značkou s historií více než 10 let; Společnost získala velkou reputaci na čínském trhu. Také vytvořili mnoho nejprodávanějších smartphonů, jako je UMIdigi C Note, nebo UMIDIGI Z Pro. Všechny modely jsou hodnoceny velmi dobře, s nejvyšší kvalitou a přidanou hodnotou skvělé ceny. UMIDIGI by rád přinesl své zkušenosti a styl více uživatelům po celém světě.

Umidigi Crystal

Společnost je oblíbená pro vytváření nejkvalitnějších smartphonů za dostupné ceny. Každý mobil této značky má vyvážené specifikace, dobrý design, dostupnou cenu a skvělé hardwarové specifikace. UMIdigi je především společností, zabývající se výrobou zařízení Android, ale také se zabývá výrobou reproduktorů, sluchátek Bluetooth, drátových sluchátek a také dalšími elektrickými zařízeními.
Čínský výrobce UMIDIGI teď přichází s dalším velkolepým smartphone s názvem "UMIDIGI CRYSTAL". Jedná se o jeden z nejlépe navržených, stylových a cenově dostupných smartphonů.

Design

UMIdigi získala je oblíbenu značkou ohledně super stylových návrhů, které si uživatelé vždy oblíbili. UMIDIGI Crystal je v tomto směru stejný, protože má vysoce kvalitní bezrámečkový design, který není viděn v příliš mnoha zařízeních, zejména při této ceně.
 
U UMIDIGI Crystal je přední kamera umístěna v horní části předního displeje. Kromě toho je na zadní straně tohoto telefonu 13-megapixelová kamera s dvojím objektivem a také snímač otisků prstů, umístěný pod fotoaparátem. Je k dispozici v mnoha krásných barvách. Kromě toho si můžete vybrat ten nejlepší, podle toho, co chcete. Jeho reproduktory a USB port jsou umístěny ve spodní části přední strany. Kromě toho je v horní části UMIdigi Crystal konektor 3,5 mm pro sluchátka.

UMIDIGI Crystal Design
 
Pokud si chcete koupit UMIdigi Crystal, zaujme vás určitě zobrazení tohoto telefonu. Má 5,5palcový displej s rozlišením FullHD - 1920 × 1080 pixelů. Navíc díky své výborné zobrazovací technologii má obrazovku velmi jasnou.

Tento smartphone má nádhernou obrazovku. Jeho barevné záření a citlivost jsou opravdu dobré. Samozřejmostí je pak automatické nastavení jasu. Režim jasu můžete také změnit tak, že přejdete na jeho nastavení. Displej také podporuje noční režim pro čtení a provádění jiných prací.

Hardware

Srdcem UMIdigi Crystal je procesor osmijádro MTK6750T s frekvencí 1.5GHz. Je to nejnovější a dobře navržený procesor, který je také výborný, co se týče levné ceny. Písmeno „T“ na konci názvu procesoru znamená Turbo, což znamená, že bude velmi užitečné pro uživatele, kteří chtějí, aby jejich smartphone byl extra výkonný.

Umidigi Crystal procesor
 
UMIDIGI Crystal pak přichází se dvěma verzemi výbavy – výkonnější disponuje 4 GB RAM a 64 GB interního úložiště, které lze dále rozšířit až na 256 GB prostřednictvím karty MicroSD . Druhá, levnější verze telefonu pak nabídne 2 GB RAM a 16 GB vnitřního úložiště.

Software

Pro mobilní telefon je zásadní mít dobrý software. Pokud je váš software dobrý, můžete používat najednou mnoho aplikací. Můžete také hrát libovolnou hru, kterou chcete.
UMIDIGI Crystal má skvělý software. Můžete používat najednou až 8 aplikací bez jakéhokoli problému. Už standardně přináší Android 7.0 Nougat, který je aktuálně nejnovější verzí operačního systému Android.

Kvalita her v tomto mobilu je výborná. Můžete hrát "asfalt 8" v plných detailech bez problémů. Kromě toho má také skvělé rozlišení.

Fotoaparát

Kamery se v dnešní době staly velmi důležitým faktorem pro libovolný mobilní telefon. Všichni chtějí, aby jejich zařízení mělo velmi dobrou kameru. V tomto mobilu získáte velkolepý fotoaparát. Dvojitá kamera je v trendech každé společnosti pro smartphone a UMIdigi crystal rozhodně nezaostává za tímto trendem.

 

V jeho krytu naleznete dvojitý fotoaparát s bleskem s dvojitým objektivem 13,0 MP + 5,0 MP. Dvojitý fotoaparát vám umožní zachytit ten nejlepší okamžik vašeho života. Má také přední fotoaparát s rozlišením 5 megapixelů, který je také velmi dobrý.

Baterie

UMIdigi Crystal má 3000mAh neodstranitelnou baterii. To zajistí slušou výdrž. Spekulace říkají, že můžete toto zařízení snadno používat po celý den bez nabíjení, což je třeba ještě potvrdit. Samozřejmostí je pak podpora rychlého dobíjení baterie. Li-polymerové baterie jsou plně nabité do 2 hodin.

Ostatní vybavení

UMIdigi Crystal má další výhodu; Tento mobil má velmi dobrý snímač otisků prstů. Nyní můžete získat lepší zabezpečení vašeho mobilního telefonu díky tomuto skvělému snímači, který je rozhodně nejlepším ve své třídě.
 
Cena

Předprodej UMIdigi Crystal začíná 25. srpna a jak už to u čínských výrobců bývá dobrým zvykem, můžete ho koupit s výraznou slevou. Slabší verze se 2GB RAM a 16 GB vnitřního úložiště stojí v předprodeji 109.99 dolarů, zatímco silnější verze se 4GB RAM a 64 GB vnitřního úložiště stojí 139.99 dolarů.

Umidigi Crystal
2 GB - 16 GB
Cena, Akce, Specifikace, Testy

Umidigi Crystal
4 GB - 64 GB
Cena, Akce, Specifikace, Testy
Určitě si přečtěte

Phablet bez rámu? Zbrusu nový Cubot P20!

Toto léto se zatím nese ve znamení naprostého sucha. To však neplatí pro mobilní scénu! V průběhu léta se vyrojilo značné množství zajímavých telefonů, které nás nenechají spát. A ani dnešek není výjimkou. Představujeme vám novinku v podobě dalšího phabletu, a to Cubotu P20.

Na velikosti záleží! Letní novinka Xiaomi Mi A2

Dnešním tématem bude již dlouho očekávaný příspěvek do široké řady phabletů Xiaomi Mi. Tyto lidově a zcela trefně přezdívané plácačky na mouchy mohou minimalistům nahánět mráz po zádech, avšak i oni v hloubi duše ví, že na velikosti záleží. Takže dámy a pánové, představujeme vám letošní letní žhavou novinku a našeho kandidáta na phablet roku, Xiaomi Mi A2.

Nejnovější Xiaomi Redmi 6 a Redmi 6 Pro napodobují nový iPhone, ale za mnohem nižší cenu

  V červnu Xiaomi představil nejnovější model, o kterém se před jeho zveřejněním hodně mluvilo, I když dost informací o něm se dostalo ven již před jeho vydáním. 

Xiaomi Redmi Note 5 - Skvělé zkušenosti a spolehlivost

Nový model telefonu značky Xiaomi vydrží po plném nabití běžet až 3 dny bez dalšího dodatečného nabíjení, dále má tento model osmijádrový procesor a skvělý fotoaparát – kombinace těchto superlativ sama o sobě je velmi lákavá pro případného uživatele, ale výhod má tento telefon daleko více.
Diskuze
Novinky