UMIdigi Crystal: První bezrámečkový klenot od UMIdigi

| | Zdroj: UMiDigi

Ruku na srdce – kdo by neměl rád úžasný design bezrámečkových dislejů? Po šílenství, které se rozpoutalo po vydání Xiaomi Mi Mix se každý čínský výrobce smartphonů pokouší do své stáje přinést nějaký ten model, který by se pyšnil absencí rámečků, nebo alespoň jejich minimalizováním.
Proto jsme byli rádi, když se k tomuto trendu přidal i UMIdigi, který prozatím zůstával stranou. Jeho nový model, který postrádá rámečky, má označení „UMIdigi Crystal“ a kromě výborného designu přichází ve dvou variantách s naprosto luxusní cenou okolo 100 dolarů.

 
Kde jsou rámečky?

UMIDIGI je globálně uznávanou značkou s historií více než 10 let; Společnost získala velkou reputaci na čínském trhu. Také vytvořili mnoho nejprodávanějších smartphonů, jako je UMIdigi C Note, nebo UMIDIGI Z Pro. Všechny modely jsou hodnoceny velmi dobře, s nejvyšší kvalitou a přidanou hodnotou skvělé ceny. UMIDIGI by rád přinesl své zkušenosti a styl více uživatelům po celém světě.

Umidigi Crystal

Společnost je oblíbená pro vytváření nejkvalitnějších smartphonů za dostupné ceny. Každý mobil této značky má vyvážené specifikace, dobrý design, dostupnou cenu a skvělé hardwarové specifikace. UMIdigi je především společností, zabývající se výrobou zařízení Android, ale také se zabývá výrobou reproduktorů, sluchátek Bluetooth, drátových sluchátek a také dalšími elektrickými zařízeními.
Čínský výrobce UMIDIGI teď přichází s dalším velkolepým smartphone s názvem "UMIDIGI CRYSTAL". Jedná se o jeden z nejlépe navržených, stylových a cenově dostupných smartphonů.

Design

UMIdigi získala je oblíbenu značkou ohledně super stylových návrhů, které si uživatelé vždy oblíbili. UMIDIGI Crystal je v tomto směru stejný, protože má vysoce kvalitní bezrámečkový design, který není viděn v příliš mnoha zařízeních, zejména při této ceně.
 
U UMIDIGI Crystal je přední kamera umístěna v horní části předního displeje. Kromě toho je na zadní straně tohoto telefonu 13-megapixelová kamera s dvojím objektivem a také snímač otisků prstů, umístěný pod fotoaparátem. Je k dispozici v mnoha krásných barvách. Kromě toho si můžete vybrat ten nejlepší, podle toho, co chcete. Jeho reproduktory a USB port jsou umístěny ve spodní části přední strany. Kromě toho je v horní části UMIdigi Crystal konektor 3,5 mm pro sluchátka.

UMIDIGI Crystal Design
 
Pokud si chcete koupit UMIdigi Crystal, zaujme vás určitě zobrazení tohoto telefonu. Má 5,5palcový displej s rozlišením FullHD - 1920 × 1080 pixelů. Navíc díky své výborné zobrazovací technologii má obrazovku velmi jasnou.

Tento smartphone má nádhernou obrazovku. Jeho barevné záření a citlivost jsou opravdu dobré. Samozřejmostí je pak automatické nastavení jasu. Režim jasu můžete také změnit tak, že přejdete na jeho nastavení. Displej také podporuje noční režim pro čtení a provádění jiných prací.

Hardware

Srdcem UMIdigi Crystal je procesor osmijádro MTK6750T s frekvencí 1.5GHz. Je to nejnovější a dobře navržený procesor, který je také výborný, co se týče levné ceny. Písmeno „T“ na konci názvu procesoru znamená Turbo, což znamená, že bude velmi užitečné pro uživatele, kteří chtějí, aby jejich smartphone byl extra výkonný.

Umidigi Crystal procesor
 
UMIDIGI Crystal pak přichází se dvěma verzemi výbavy – výkonnější disponuje 4 GB RAM a 64 GB interního úložiště, které lze dále rozšířit až na 256 GB prostřednictvím karty MicroSD . Druhá, levnější verze telefonu pak nabídne 2 GB RAM a 16 GB vnitřního úložiště.

Software

Pro mobilní telefon je zásadní mít dobrý software. Pokud je váš software dobrý, můžete používat najednou mnoho aplikací. Můžete také hrát libovolnou hru, kterou chcete.
UMIDIGI Crystal má skvělý software. Můžete používat najednou až 8 aplikací bez jakéhokoli problému. Už standardně přináší Android 7.0 Nougat, který je aktuálně nejnovější verzí operačního systému Android.

Kvalita her v tomto mobilu je výborná. Můžete hrát "asfalt 8" v plných detailech bez problémů. Kromě toho má také skvělé rozlišení.

Fotoaparát

Kamery se v dnešní době staly velmi důležitým faktorem pro libovolný mobilní telefon. Všichni chtějí, aby jejich zařízení mělo velmi dobrou kameru. V tomto mobilu získáte velkolepý fotoaparát. Dvojitá kamera je v trendech každé společnosti pro smartphone a UMIdigi crystal rozhodně nezaostává za tímto trendem.

 

V jeho krytu naleznete dvojitý fotoaparát s bleskem s dvojitým objektivem 13,0 MP + 5,0 MP. Dvojitý fotoaparát vám umožní zachytit ten nejlepší okamžik vašeho života. Má také přední fotoaparát s rozlišením 5 megapixelů, který je také velmi dobrý.

Baterie

UMIdigi Crystal má 3000mAh neodstranitelnou baterii. To zajistí slušou výdrž. Spekulace říkají, že můžete toto zařízení snadno používat po celý den bez nabíjení, což je třeba ještě potvrdit. Samozřejmostí je pak podpora rychlého dobíjení baterie. Li-polymerové baterie jsou plně nabité do 2 hodin.

Ostatní vybavení

UMIdigi Crystal má další výhodu; Tento mobil má velmi dobrý snímač otisků prstů. Nyní můžete získat lepší zabezpečení vašeho mobilního telefonu díky tomuto skvělému snímači, který je rozhodně nejlepším ve své třídě.
 
Cena

Předprodej UMIdigi Crystal začíná 25. srpna a jak už to u čínských výrobců bývá dobrým zvykem, můžete ho koupit s výraznou slevou. Slabší verze se 2GB RAM a 16 GB vnitřního úložiště stojí v předprodeji 109.99 dolarů, zatímco silnější verze se 4GB RAM a 64 GB vnitřního úložiště stojí 139.99 dolarů.

Umidigi Crystal
2 GB - 16 GB
Cena, Akce, Specifikace, Testy

Umidigi Crystal
4 GB - 64 GB
Cena, Akce, Specifikace, Testy
Určitě si přečtěte

Novinka Xiaomi Mi8 následuje trendy, ale také je sama udává

Novinka Xiaomi Mi 8 následuje nejnovější trendy a ty zapojuje do své výbavy. Novinka od čínského výrobce přináší nejen trendový vzhled, ale také funkčnost.

OnePlus 6: Mobil, který nabízí skvělé přednosti za nízkou cenu

Nový OnePlus 6 přináší spoustu novinek, na které láká své zákazníky. První novinkou, které si všimne I běžný uživatel, je výřez v displeji, dále je to velmi rychlý mobil a jeho výkon se dá srovnávat s mobily z vyšší cenové kategorie. Výkroj v displejích se stává stále populárnějším, a k tomuto trendu se přidává také nový OnePlus 6.

Xiaomi Redmi S2 – Xiao Ai a trojitý slot

Začátkem května představila čínská společnost Xiaomi novou řadu chytrých telefonů Xiaomi Redmi S2. Jako i u předchozích modelů se i tady Xiaomi snaží nabídnout za nízkou cenu co nejvíc funkcí. Co všechno tedy Redmi S2 umí a stojí za to si jej pořídit?

Nový OUKITEL WP5000 – vyroben pro dobrodruhy

Vyroben pro dobrodruhy – tak zní slogan nejnovějšího chytrého telefonu od čínské firmy Oukitel, který byl uveden na trh letos v březnu. Co přesně to znamená a co dalšího tento model nabízí se dozvíte v článku.
Diskuze
Novinky